O nás

Naše společnost provádí opravy čalouněného nábytku, matrace na míru, opravy sedadel, šití a opravy plachet, čalounění autoveteránů. Dále provádíme opravy a renovace čalouněného, starožitného nábytku. Vyrábíme brašny a pouzdra na zakázku.

 
Čalounictví Dostálek – tradice od roku 1991
Slíbit kvalitu Vám může každý, zaručit Vám ji ale může jen ten, kdo své práci dokonale rozumí. Čalounění, výrobu plachet a matrací provádíme soukromě již od roku 1991. Za tu dobu jsme uspokojili požadavky mnoha zákazníků. Výsledky naší práce jsou tou nejlepší referencí, která usnadní Vaše rozhodování. Kontaktujte Čalounictví Dostálek ještě dnes.
 
Opravy čalouněného nábytku včetně sedacích souprav
zhotovení matrací na míru
opravy sedadel - traktory, desty - vysokozdvižné vozíky a osobní automobily (dle možností i autočalounění)
opravy sedadel na motocykly
šití a opravy plachet na pick-upy, dodávky a přívěsné vozíky
služby v oboru čalounictví na Vaše přání
čalounění autoveteránů
 
Opravy a výroba čalounění do automobilů
Čalounění do automobilů a na motocykly provádíme tak, jako kdybychom to dělali pro své stroje. Vedle tradičního čalounění auto-moto dokážeme vyrobit stylové čalounění pro autoveterány, které dokonale sedne ke stylu Vašeho motorového pokladu. Zavolejte nám a získáte více informací.
 
Šití a opravy autoplachet
Autoplachty na pick-upy, vozíky i nákladní vozy Vám ušijeme na míru. Používáme tradiční techniku a vysoce odolné materiály, které jsou zárukou dlouhé životnosti autoplachet. Autoplachty samozřejmě také opravujeme. Kontaktujte nás, nebo rovnou přijeďte do čalounictví Dostálek.
 
Opravy čalouněného nábytku
Nezbavujte se poškozeného čalouněného nábytku a přivezte ho k nám. Uvidíte, že oprava se bohatě vyplatí a čalouněný nábytek získá vzhled a punc nového kusu. Dokážeme opravit moderní i starožitné čalounění. Nábytek u Vás vyzvedneme a po opravě Vám jej zase přivezeme zpátky – oprava čalouněného nábytku bez starostí. Navrhneme Vám všechny alternativy opravy s ohledem na cenu, rychlost a výsledný vzhled. Obraťte se na nás.
 
Výroba matrací na míru
Zdravý spánek je základ zdravého a šťastného života. Odborníci radí nedělat kompromisy při výběru matrací, které kvalitu spánku výrazně ovlivňují. Nechte si vyrobit matrace na míru a spěte klidně a zdravě. Zvolte si rozměr i tvrdost náplně. Když matrace na míru, tak z čalounictví Dostálek. Kontaktujte nás ještě dnes.